ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція»

About company picture
About company picture
About company picture
About company picture
About company picture

Про ВЕС

Дніпро-Бузька вітрова електростанція загальною потужністю 110 МВт буде розміщена на території Білозерського району Херсонської області на півдні України. Вона складатиметься з 25 турбін. Вітрова електростанція знаходиться на відкритій місцевості з перепадами висот від 25 м до 42 м. Для оцінки вітрового потенціалу майданчика була встановлена 100-метрова решітчаста прямокутна щогла, яка здійснює вимірювання. Майданчик було обрано через його потужний вітровий ресурс, незначний вплив на навколишнє середовище, близькість до морських портів, що полегшує вирішення логістичних проблем проекту, сприятливі умови для будівництва та підтримку усіх зацікавлених сторін.

Розташування ВЕС

Вплив на навколишнє середовище та суспільство

Наш проект з виробництва чистої вітрової енергії матиме позитивний соціально-економічний вплив на розвиток регіону. Головною перевагою цього проекту є використання надійної відновлюваної технології з використання вітрової енергії, яка дозволить досягти значного скорочення викидів парникових газів на відміну від виробництва електроенергії традиційними електростанціями, що використовують викопне паливо. Окрім цього, будівництво вітрової електростанції забезпечить робочі місця для місцевої громади та збільшить надходження до місцевого бюджету. З огляду на наявну інформацію та консультації з зацікавленими сторонами будівництво та робота вітрової електростанції не матиме негативного впливу на жоден бізнес, окремих осіб чи сільськогосподарську діяльність. Консультантом для підготовки звіту про вплив на навколишнє середовище та суспільство була обрана добре знана та шанована компанія Mott MacDonald.
Дослідження з впливу на навколишнє середовище на місцевому рівні виконували авторитетні компанії Birdlife International та «Укрекоконсалт». Українська девелоперська компанія «ВЕУ» («Вентум Енерджи Україна») у тісній співпраці з місцевими субпідрядниками здійснює розвиток вітрової електростанції із застосуванням системного підходу до оцінки проекту в контексті природних, регуляторних та екологічних умов регіону, приділяючи основну увагу:

Орнітології Телекомунікаціям та радіолокації Стробоскопічному ефекту Шумовому забрудненню Здоров’ю та безпеці Ландшафтному на візуальному забрудненню Таким соціально-економічним питанням, як: виділення земельних ділянок, здоров’я, безпека, археологія та захист культурних пам’яток, охорона праці, здоров’я населення Стан ґрунтів та водних ресурсів Відходи та екологічність матеріалів Транспорт Кумулятивний вплив

Консультації з громадськістю були невід’ємною частиною процесу розвитку від моменту початку процедури з отримання дозволів на будівництво вітрової електростанції.
Для ознайомлення з екологічними та соціальними аспектами проекту дивіться вказані нижче посилання на документи:Звіт з оцінки впливів на навколишнє та соціальне середовище (ОВНСС)План екологічного та соціального менеджментуНетехнічний підсумокПлан залучення зацікавлених сторінПлан заходів з економічного переміщення

Відновлюваність 

Екологічність

Рентабельність

Інвестори:

Akuo Energy

провідна французька компанія у сфері відновлювальноїенергетики, яка займається розвитком, фінансуванням, будівництвом таексплуатацією електростанцій на відновлюваних джерелах енергії. AkuoEnergy – це перший французький зелений незалежний енергетичний проект.До сфери його діяльності належить не лише розробка та експлуатаціяелектростанцій, а й створення соціальних благ. Станом на кінець 2017 року AkuoEnergy інвестувала понад 2,1 млрд євро у потужності обсягом 1.1 ГВт,що перебувають на стадії експлуатації, будівництва чи фінансування.Компанія, головний офіс котрої знаходиться в Парижі та налічує 340працівників, працює у 14 країнах світу, серед яких США, Уругвай, Монголія,Домініканська республіка, Малі, Болгарія, Аргентина та емірат Дубай. До2022 році AkuoEnergy планує збільшити виробничу потужність до 3,500МВт.

Saffelberg Investments

незалежна інвестиційна компанія з власнимкапіталом у 250 млн євро. Компанія зацікавлена у довгостроковихінвестиціях через мажоритарну або міноритарну участь у капіталіперспективних проектів. Saffelberg Investments активно працює по всьомусвіту і через інвестиційний капітал та мезонінне фінансування бере участь укорпораціях, що працюють у різних сферах. Нині основними напрямкамидіяльності компанії є відновлювальна енергетика, нерухомість табіотехнології. Saffelberg Investments прагне прискорювати зростаннякомпаній, продукувати цінності та забезпечувати кращу прибутковістьпідприємцям, інвесторам та всім зацікавленим сторонам. Відповіднокомпанія пропонує не лише капітал, а оперативну підтримку та ціннийдосвід у багатьох сферах діяльності.

GreenWorx Holding NV

активно розвиває та інвестує в екологічні проекти тапроекти відновлювальної енергетики. Діяльність з розвитку здійснюєтьсячерез власну спеціалізовану дочірнюкомпанію, а інвестиції – через компаніїспеціального призначення. З погляду географічного розміщення компаніяцікавиться Балканськими країнами, країнами Східної Європи, країнами СНДта Євразії. Фахівці GreenWorx Holding NV мають значний досвід укорпоративному лідерстві та підприємництві. Компанія накопичила глибокізнання з міжнародного розвитку бізнесу та інвестицій, екологічних тавідновлюваних джерел енергії та ринків капіталу, а також має розвиненумережу ділових взаємин в усьому світі.

Aeolus Invest NV

бельгійський холдинг спеціального призначення, щоналежить акціонерам Greenworx Holding NV.

Події

Article illustration photo

Представлення ВЕС громадськості

Для реалізації цього проекту, починаючи з 2016 року, ми ведемо постійний діалог з представниками місцевої влади та населення.

Детальніше
Article illustration photo

Херсонський інвестиційний форум

Херсонський інвестиційний форум відбувся 21 вересня 2018 року у Києві. ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція» представила власні розробки та напрацювання.

Детальніше

Контакти

Ви можете зв’язатись з нами за допомогою форми на сайті, написавши на електронну адресу та за телефоном
Механізм подання скаргІнвестор та підрядники проекту відкриті до пропозицій та скарг пов’язаних з проектом та його діяльністю. Скарги приймаються за адресою: вул. Миру 10, офіс 1, с.Олександрівка, Білозерський р-н, Херсонська обл, 75050
Форма реєстрації скарг